Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Zaloguj Zarejestruj

Jak to działa?

Planujecie się spotkać z przyjaciółmi w nowym miejscu i nie umiecie zdecydować w którym? A może wybierasz się do innego miasta i nie wiesz gdzie warto pójść? U nas z łatwością znajdziesz lokal, który Cię zainteresuje.

Witaj na Poznajmiasto.pl! Nasz Portal jest nową inicjatywą skierowaną do wszystkich osób poszukujących ciekawych i atrakcyjnych lokali gastronomicznych oraz zajmujących się rozrywką w Twojej okolicy. Znajdziesz u nas nie tylko restauracje, puby czy kawiarnie, ale również takie miejsca jak kluby bilardowe, kręgielnie, ścianki wspinaczkowe czy lokalne atrakcje.

Na Poznajmiasto.pl wszystkie informacje umieszczane są w uporządkowanej i przejrzystej formie, tak by móc z łatwością wybrać miejsce idealne dla siebie. Każdy z udostępnionych lokali posiada obszerną galerię zdjęć wraz z dokładnym opisem prowadzonej działalności. Ponadto zamieszczamy również lokalizację na mapie wraz z trasą dojazdu, aktualną ofertę świadczonych usług wraz z obowiązującymi w lokalu zniżkami i innymi promocjami oraz nadchodzące imprezy i wydarzenia.

Wszystkie udostępniane informacje są systematycznie aktualizowane i uzupełniane, dzięki czemu odpowiadają one obecnemu stanowi rzeczy.